Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…

Сьогодні, 14 лютого, в нашому краєзнавчому музеї відбулася традиційна зустріч воїнів-афганців з учнями 10-х класів Сахновщинського ліцею №1 та представниками громадськості. Учасники війни в Афганістані: Александрін Володимир Васильович,Захожий Сергій Борисович – голова Сахновщинської організації Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану, Черних Леонід Іванович поділилися своїми спогадами про криваву війну.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків – Пожидаєва Л.І., Ігнатка М.Ю та афганців, які відійшли у вічність.

Не обійшлося і без приємних сюрпризів. Колективу Сахновщинського краєзнавчого музею вручено подяку від Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану за багаторічну плідну співпрацю по патріотичному вихованню молоді та з нагоди 33-ї річниці виводу військ з Афганістану. А Мусієнко Анастасія нагороджена Почесною грамотою за проведену роботу по науковому дослідженню теми афганської війни у конкурсній роботі «Афганістан 1979…».

Дата останньої зміни 15 Листопада 2022