Виставка "Українська революція 1917-1921 рр.:регіональний вимір" діє в Сахновщинському краєзнавчому музеї

Пересувна виставка, яка зараз мандрує музеями Харківщини, присвячена перебігові подій Української революції 1917-1921 років у різних регіонах, а також українському національному руху цієї доби за межами України. Виставка складається з 14 тематичних банерів, кожен з яких присвячений окремому регіону України. У роботі над створенням виставки взяли участь співробітники регіональних представництв Українського інституту національної пам’яті. Кожен з них запропонував важливі віхи та акценти для представлення подій Української революції у своєму краї. Завдяки архівним, музейним та приватним колекціям, наданим у розпорядження авторів, виставка наповнилася унікальними фотографіями тієї доби.

Дата останньої зміни 22 Лютого 2023